Prapa te të gjitha raportet Id: 6527

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 07:58, e enjte 16 shtator 2021

*Qe 13 vjet nuk ka ndriqim publik kjo rruge

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose