Prapa te të gjitha raportet Id: 6529

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:23, e shtunë 18 shtator 2021

Përshëndetje rruga Driton Islam Hasani në Gllavatin eshte në gjendje shume te keqe si pasoj e gropav veturat ne njeren ane te rruges eshte e pamundur te kalojne. Ju lus qe te intervenoni ne kete pjes te rruges

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose