Prapa te të gjitha raportet Id: 6531

Mbeturina

Raportuar ne kategorinë Mbeturina nga sylejman bytyqi ne 09:06, e hënë 20 shtator 2021

*kjo e pa Hishme ësht në Rrugen Halim Bytyqi. Ne prizrenin e Bukur . Në Qofse nuk kryhet kjo Pun ju lutem Me Lajmroni . Kjo e pa hishme po ndodh Me Vite me Radh.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose