Prapa te të gjitha raportet Id: 6535

Tjera

Raportuar nga sylejman bytyqi ne 10:26, e enjte 30 shtator 2021

*Në Rrugen Salih Saramati Te Ura e Petroves. Trotuari Asht Ba i Pa Kalushum nga shkurret Ose Bimsit e Egra Une mendoj se Dikush Paguhet per Atë.ose pronaret e parcelav të obligohen Ti Pastrojn ti hekin ato Bimsi te Egra .ju Faliminderit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose