Prapa te të gjitha raportet Id: 6541

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 13:12, H�n 25 tetor 2021

Kanalizimi është bllokuar tash e disa javë. Hidromorava thekson se ky rast duhet adresuar tek shërbimet publike të Komunës.

Shpresoj që të zgjidhet ky problem në afatin më të shpejt të mundshëm sepse ujrat veçse kanë dalur mbi sipërfaqen e asfaltit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose