Prapa te të gjitha raportet Id: 6630

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në 19:46, Enj 11 n�ntor 2021

*Semafori eshte e demtuar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose