Prapa te të gjitha raportet Id: 6676

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në 10:00, H�n 6 dhjetor 2021

Shenja e rruges e rrezuar. Ju lutem intervenoni.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose