Prapa te të gjitha raportet Id: 6707

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 21:27, e diel 9 janar 2022

*Trotuar i demtuar ne fshatin germov viti

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose