Prapa te të gjitha raportet Id: 6718

Tjera

Raportuar nga sylejman bytyqi ne 07:58, e premte 21 janar 2022

*per Skaj Te Trutoarev ne Rrug gjenden Pusa Me Ujë të cilet i Spekatin Qytetaret gjat Ecjes ne Trotuar. Pra Vend Ndodhja Te Abi Qarshija Prizren

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose