Prapa te të gjitha raportet Id: 6743

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 15:32, e hënë 14 shkurt 2022

*ne rugen idriz sallova nuk punon qito dy dritat e naten kalojn knej njerzit

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Është rregulluar raportimi juaj! faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar nga Koordinatori-Obiliq (Komuna e Obiliqit) ne 13:30, e martë 28 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose