Prapa te të gjitha raportet Id: 6756

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 19:09, e shtunë 19 shkurt 2022

*Uji po rrjedh qe nje kohe keshtu

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Është rregullur raportimi juaj! Faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar nga Koordinatori-Obiliq (Komuna e Obiliqit) ne 14:32, e enjte 21 korrik 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose