Prapa te të gjitha raportet Id: 6757

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 11:26, e diel 20 shkurt 2022

*Ne fshatin Lajthishte jane keto mbeturina

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *E ndrequr

    Postuar nga Emri juaj ne 09:49, e premte 10 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose