Prapa te të gjitha raportet Id: 6788

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 08:03, e premte 25 shkurt 2022

*rruga Isa Boletini afër TC Kosova B trotuar i demtuar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Është rregulluar raportimi i juaj! faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar ne menyre anonime ne 13:37, e martë 28 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose