Prapa te të gjitha raportet Id: 6804

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 19:49, e premte 4 mars 2022

*Ne rrugen "Vellezerit Gervalla" në Obiliq përballë parkut të lagjes afes Qendres Tregtare "Emona ka kanalizim qe ka dalur jasht siç shihet në foto

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Është rregulluar raportimi juaj! Faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar nga Koordinatori-Obiliq (Komuna e Obiliqit) ne 18:53, e martë 26 korrik 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose