Prapa te të gjitha raportet Id: 6810

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 20:33, e hënë 7 mars 2022

*Perball shkolles fillore ne lagjen Hashani gjenden keto mbeturina

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *E ndrequr

    Postuar nga Emri juaj ne 09:49, e premte 10 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose