Prapa te të gjitha raportet Id: 6818

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 20:02, e mërkurë 9 mars 2022

*Te restaurant "Migena"

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Është rregulluar raportimi juaj! Faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar ne menyre anonime ne 13:56, e martë 28 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose