Prapa te të gjitha raportet Id: 6832

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 12:14, e enjte 17 mars 2022

*në Rrugen Ahmet Prishtina . Trotuari I Bllokuar Nga Pemshitesit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose