Prapa te të gjitha raportet Id: 6840

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 15:58, e hënë 28 mars 2022

*qe 10 vjet hridogjioni jugor e ka lon ket pjes kshtu

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Emri juaj ne 15:59, e hënë 28 mars 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose