Prapa te të gjitha raportet Id: 6843

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:44, e diel 3 prill 2022

*Viti 2022 ende jetojm ne balt sikur ne mesjet jemi mbi 200 shtepi qe kemi qasje ne ket rrug edhe asnjera qeveri as ajo e Pdks- as ajo e ldks as kjo e vv-s spo merr hap per te na hek balten prej rruge

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose