Prapa te të gjitha raportet Id: 6863

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 03:24, e martë 26 prill 2022

*Dëmtim masiv i rrugës, duhet me urgjencë të rregullohet, shpesh dëmtohen automjetet. Ju lutem rregullone

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose