Prapa te të gjitha raportet Id: 6878

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 08:30, e hënë 16 maj 2022

Pershendetje,

Keta flamuj te demtuar qendrojn qe disa kohe ne gjithe shtyllat/dritat e fshatit Llabjan.

Ju lutem a mund te lajmeroni Komunen, ndoshta i largojn ose zevendesojn se marre me qendru ashtu?

Flm

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose