Prapa te të gjitha raportet Id: 6880

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:17, e martë 17 maj 2022

Gjendja e rruges Halim Bytyqi ne Qender te qytetit te Prizrenit ne lagjen Ortakoll

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose