Prapa te të gjitha raportet Id: 6899

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 09:51, e shtunë 28 maj 2022

*Lokalet bllokojn parkingun me teras

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose