Prapa te të gjitha raportet Id: 6900

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 14:36, e shtunë 28 maj 2022

*Ndertesa e Standardit Nga dritaret hudhin mbeturina banoret e kesaj ndertese , ku po ne kete vend luajn femijet sepse ska hapsir tjeter per femije Pronari dhe pergjegjesit e kesaj ndertese nuk ndermarin asgje per ta larguar kete gjendje Ju kisha lut nese mundeni me bo zgjedhje

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose