Prapa te të gjitha raportet Id: 6901

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 17:07, e shtunë 28 maj 2022

Ju lutem ta merrni parasysh kete vend shume te ndotur, pothuajse “depo”e mbeturinave!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Emri juaj ne 15:33, e hënë 30 maj 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose