Prapa te të gjitha raportet Id: 6917

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:08, e martë 21 qershor 2022

Keto gropa jane hapur qe disa muaj e nuk jane rregulluar.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose