Prapa te të gjitha raportet Id: 6920

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 09:24, e hënë 20 qershor 2022

*Rruga Idriz Sallova - Mazgit i ulet

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose