Prapa te të gjitha raportet Id: 6923

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 10:20, e mërkurë 22 qershor 2022

*rruga e pa asfaltuar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose