Prapa te të gjitha raportet Id: 6997

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 12:26, e martë 4 tetor 2022

Përshendetje ne prizren lagja jeta e re Rruga Vatrat e Llukës 4 muj nuk eshte rregull rruga kapas problem rejdhje ujit pijes ekan rregull ujin por rruga ka mbet pa e rregull

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose