Prapa te të gjitha raportet Id: 6999

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 08:45, e enjte 6 tetor 2022

*Rr. Unaza, fshati Lismìr.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose