Prapa te të gjitha raportet Id: 7005

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 08:08, e enjte 6 tetor 2022

Mbeturina tek kjo pjese e rruges tek LinProjekt , tek nje dertese qe eshte duhe u shembur per shkak te ndertimit pa leje.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose