Prapa te të gjitha raportet Id: 525

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 13:08, M�r 26 prill 2017

*Pershendetje Para disa dite kam dergu nje ankese per kete problem Dje pash kamionin qe i morri mbeturinat por sot prap kalova andej dhe mbeturina te reja gjithandej Po ashtu pak me mbrapa ka tjera mbeturina Ju lutem te mirrni ndonje hap Kjo gjindet ne qender te qytetit Rruga Sejdi Sejdiu Banesat e kalterta

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Ankesa juaj është përcjell tek drejtoritë përkatëse të komunës tuaj. Ekipi ynë do të përcjellë dhe avokojë që komuna ta ndreq këtë. Ky është linku i raportimit tuaj me dëshmi: https://ndreqe.com/ report/ 525

    Postuar nga Platforma ndreqe ne 13:20, M�r 26 prill 2017

  • Kam dergu 2 here kete ankese por asgje ska ndodhe?

    Postuar nga Emri juaj ne 09:05, Sht 6 maj 2017

  • *Mbeturina Ferizaj Rruga Sejdi Sejdiu Banesat e kalterta Blloku1 Kam paraqitur 2 here ketu ne ndreqe.com dhe 1 here ne komune ankese me shkrim por akoma asgje?!

    Postuar nga Emri juaj ne 08:49, Die 9 korrik 2017

  • Kompania kontraktuese " Pastertia " pas raportimit tuaj, ka intervenuar ne kete pjese duke larguar mbeturinat e hudhura.

    Ju falenderojme per raportimin tuaj.

    Postuar nga Koordinatori-Ferizaj (Komuna e Ferizajt) ne 13:25, Enj 10 maj 2018

  • NË RR E TIRANES FERIZAJ JAVA DYTE KA HY QE NUK VIN ME MARR MBETURINAT TAKSAPAGUES TE RREGULLT foto me 31.07.2021

    Postuar nga Emri juaj ne 07:48, e hënë 2 gusht 2021, shenuar si i rregulluar

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose