Prapa te të gjitha raportet Id: 746

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 08:44, Enj 8 qershor 2017

Tek Parku i lagjes Arberia mungon ndriçimi, esht bere nje investim i cili ne mbremje mbetet ne terr. Ka shum te moshuar qe kalojn andej per te shkuar ne Xhami qe ti kryejn ceremonit e tyre Fetare, mirpo gjat mbremjes e kan shum te veshtir te ecin andej dhe po ashtu andej sillen edhe Qent endacak te cilet e shfrytezojn rastin qe jan ne terr! Kerkojn qe te raportoni kete rast dhe qe komuna e Gjilanit ta rregulloj kete gjendje.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Ankesa juaj është përcjell tek drejtoritë përkatëse të komunës tuaj. Ekipi ynë do të përcjellë dhe avokojë që komuna ta ndreq këtë. Ky është linku i raportimit tuaj me dëshmi: https://ndreqe.com/ report/ 746

    Postuar nga Emri juaj ne 09:49, H�n 12 qershor 2017

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose